Total: تومان0

درباره ما

گروه صنعتی – تولیدی اگری کالچر سنتر ( ACC ) ، فعالیت خود را در زمینه تولید و ارائه ادوات و ماشین آلات کشاورزی آغاز نمود ، از این رو با تولید و عرضه مستقیم دستگاه های دروگرها و قطعات مورد نیاز آن ها با بهترین کیفیت و استفاده از بروزترین تکنولوژی های روز دنیا در طی سالیان اخیر در تامین نیاز بخش کشاورزی کشورمان تلاش بسیار نموده است و خدمات بسیاری ارائه نموده است .

اگری کالچر تولید دستگاه های دروگر را با مشارکت شرکت BCS ایتالیا که تامین کننده قطعات اصلی دروگر در جهان می باشد آغاز نمود و هم اکنون با تلاش بسیار موفق به ساخت بسیاری از قطعات مورد نیاز ماشین آلات دارای تاییدیه های استاندارد جهانی و ایران گردیده است .

ماشین آلات تولیدی ACC علاوه بر تامین نیاز کشاورزان در سراسر ایران ، به سایر کشورها از جمله افغانستان ، پاکستان ، عراق و سایر کشورهای آسیایی و آفریقایی نیز صادر می گردد.

محصولات تولیدی بسیار مقاوم و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشند و به لحاظ کیفیت با مشابه ایتالیایی خود برابری می کنند و به لحاظ قیمت بسیار ارزانتر از نوع ایتالیایی خود عرضه می گردند.

دروگرها در مدل های زیر تولید و عرضه می شوند:

  •     دروگر علف چین و  یونجه چین  سه چرخ
  •     دروگر علف چین و یونجه چین چهار چرخ
  •     دروگر گندم ، جو چین و کنجد چین سه چرخ
  •     ماشین درو چهار چرخ گندم چین ، جو و کنجد چین
  •     گندم چین پشت تراکتوری پایه کوتاه و پایه بلند

شاخصه های گروه صنعتی – تولیدی اگری کالچر

کیفیت  بالای محصولات :

از ویژگی های خاص این گروه صنعتی توجه به کیفیت و پرهیز از رقابت در حوزه تجارت با شرط کاهش کیفیت می باشد و همواره تلاش دارد تا سطح کیفی را بالا و قابل قبول نگه دارد.

گارانتی محصولات :

کلیه محصولات ما دارای گارانتی می باشند .

خدمات پس از فروش :

تهیه و سازماندهی قطعات به عنوان خدمات پس از فروش از شاخصه های اصلی این شرکت می باشد ، که با تکیه بر توانایی کارشناسان متعهد ، متخصص و با تجربه میسر گردیده است. به‌ طوری که وجود بسیاری از قطعات یدکی دستگاه‌های فروخته‌شده در انبار قطعات این گروه صنعتی می توان ملاحظه نمود .

از این رو افراد و شرکتهایی خریدار ، در هر زمان که نیاز به لوازم یدکی پیدا کردند  ، می توانند به راحتی با مراجعه به اگری کالچر قطعه مورد نیاز خود را تهیه نمایند .

امکان دریافت وام بانکی برای خریدار :

این گروه صنعتی طرف قرارداد با بانک کشاورزی جهت دریافت وام میباشد ، از این رو خریداران محترم می توانند با دریافت پیش فاکتور برای دریافت وام اقدام نمایند و هزینه محصول مورد نیاز خود را تامین کنند .

تعمیرات دستگاه های دروگر :

گروه صنعتی اگری علاوه بر تامین قطعات یدکی دستگاه ها در زمینه تعمیرات تخصصی انواع دروگر با بهره گیری از کارشناسان متخصص و با سابقه ارائه خدمت می نماید .

حرف آخر

گروه صنعتی – تولیدی ACC ، مفتخر به این است که توانسته با تامین محصولات و خدمات مورد نیاز کشاورزان و باغداران در دورترین روستاها و شهرهای تمامی استان های کشور و همچنین سایر کشورها از جمله افغانستان ، پاکستان و عراق گامی کوچک در زمینه خدمتگزاری در صنعت کشاورزی و باغبانی بردارد .

بر این باوریم که هرگونه دستاورد در عرصه ارائه خدمات نوین و نیل به اهداف تعیین شده، جز با کوشش مجموعه همکاران فرهیخته گروه صنعتی اگری کالچر میسر نمی گردد ، از این رو با ایمان به آینده ای روشن خود را مهیای حرکت در این راه دشوار نموده ایم و با تمام توان کوشش خواهیم کرد .

در نتیجه، در سالهای آینده نیز آگاهانه و صبورانه در مسیر اعتای نام ” اگری کالچر” حرکت خواهیم نمود.

آرزومندیم  تخصص، تعهد و اهتمام به انجام وظایف اعضا این گروه، قدم کوچکی در جهت رشد و شکوفایی بیش از پیش میهن عزیزمان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.