Total: تومان0

برنامه پروازهای قطرایرویز از تهران

بنا بر گزارش شرکت خدمات مسافرتی و هوایی ناخدای سفر ، نحوه انجام پروازهای قطری از تهران به سایر مسیرها در روزهای بحرانی کرونا به شکل زیر خوهد بود :

از تاریخ ، 28 خرداد 1399  پرواز قطرایرویز از تهران دو پرواز روزانه خواهد داشت که به ارتباط بهتر با پروازهای موجود در ادامه مسیر در شبکه‌ای با بیش از 40 مقصد پروازی از طریق فرودگاه بین المللی مدرن حمد در دوحه منجر خواهد شد.

برنامه پروازهای قطرایرویز از تهران
نمایندگی فروش قطرایرویز ناخدای سفر 02188984780

باید اعتراف کنیم هواپیمایی قطر بزرگترین شرکت هواپیمایی دنیا است که هم اکنون در حال پرواز می باشد.

و همچنین تنها شرکت هواپیمایی بین المللی است که به صورت ایمن و قابل اطمینان ۸ .۱ میلیون مسافر را با حدود 18000 پرواز در این دوران سخت کرونا به مقصد رسانده است.

طبق بررسی های نمایندگی فروش پروازهای قطری (ناخداسفر) ، هواپیمایی قطرایرویز دستورالعملهای بین المللی فرودگاهی را بررسی  و پیشرفته ترین اقدامات ایمنی و بهداشتی را برای رساندن مسافران به بیش از 40 مقصد پیاده کرده‌اند.

از نظر اهمیت ایمنی و بهداشت در حین پرواز و فرودگاه باید بگوییم در حال حاضر، تمام خدمه پرواز قطری در حین پرواز از پوشش محافظ تمام بدن استفاده خواهند کرد، تا هم خدمه  و هم شما مسافر محترم ناخدا در سفر خود با هواپیمایی قطر ایمن باشید.

همچنین در جهت رضایتمندی مسافران عزیز ناخدای سفر ، علاوه بر سایر مزایا ، هم اکنون بلیتها تا دو سال از زمان صدور معتبر می باشد.

در حال حاضر نیز هموطنان عزیز می توانند با تماس با کارشناسان رزرواسیون بلیط ناخدای سفر و دریافت مشاوره از آنها ، پرواز قطری را برای مسیرهای استانبول ، کانادا ، امریکا و اروپا رزرو و خرید نمایند .

02188984780

1998006 0902

 

منبع خبر : ناخدای سفر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.